Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Gminy w Baćkowicach

Baćkowice 84, 27-552 Baćkowice, tel. (015) 8686204, fax. (015) 8686204

RACHUNEK GMINY BAĆKOWICE

Bank Spółdzielczy w Ostrowcu Św. o/ Baćkowice
Numer rachunku : 14 8507 0004 2005 5000 0244 0001

RACHUNEK URZĘDU GMINY W BAĆKOWICACH
(dotyczy wpływów z podatków oraz opłat skarbowych)
Numer rachunku : 67 8507 0004 2005 5000 0244 0017

http://www.backowice-gmina.pl ug_backowice@pro.onet.pl

       A A A

Dane kontaktowe e-mail - Urząd Gminy Baćkowice.

 

 

Wójt Gminy Baćkowice - wojt@backowice-gmina.pl;



Sekretarz Gminy Baćkowice - sekretarz@backowice-gmina.pl;



Skarbnik Gminy Baćkowice - skarbnik@backowice-gmina.pl;



Zastępca Skarbnik Gminy Baćkowice - zcaskarbnik@backowice-gmina.pl;



Sekretariat Urzędu Gminy - sekretariat@backowice-gmina.pl;



Inwestycje - inwestycje@backowice-gmina.pl;



Kadry - organizacyjny@backowice-gmina.pl;



Drogownictwo - drogownictwo@backowice-gmina.pl;



Ewidencja ludności - ewludnosci@backowice-gmina.pl;



Obrona cywilna - oc@backowice-gmina.pl;



Urząd Stanu Cywilnego - usc@backowice-gmina.pl;



Ochrona środowiska - ochronasrod@backowice-gmina.pl;



Gospodarka komunalna - gospkomunalna@backowice-gmina.pl;



Księgowość budżetowa - ksiegowosc1@backowice-gmina.pl;


ksiegowosc2@backowice-gmina.pl;



Księgowość podatkowa - ksiegowosc3@backowice-gmina.pl;


podatki@backowice-gmina.pl;



Informatyk - informatyk@backowice-gmina.pl.

 




Data wprowadzenia informacji: 2020-03-16 14:53:18
Ostatnia modyfikacja: edycja treści 2020-03-16 15:01:39
Wprowadził: Mariusz Karcz
Ilość wyświetleń: 42
Rejestr zmian dla: Dane kontaktowe e-mail - Urząd Gminy Baćkowice....

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.